Kralların Çarpışması Kısım 2

Kralların Çarpışması Kısım 2

BUZ VE ATEŞİN ŞARKISI, II
Krallar çarpışırken tüm diyar titrer…
George R. R. Martin, Taht Oyunları nın sabırsızlıkla beklenen devam kitabı Kralların Çarpışması nda okuyucuları eşsiz hayal gücüyle buluşturuyor. Büyü, intikam ve savaşla dolu, eşi benzeri görülmemiş bir dünyanın kapıları açılırken büyük bir serüven başlıyor.
Alev ve kan rengine bürünmüş bir kuyruklu yıldız, gökyüzünü baştan başa kaplamıştır. Ejderha Kayası nın kadim kalesinden, Kışyarı nın haşin topraklarına kadar korkunç bir keşmekeş hâkimdir. Altı güç, Demir Taht ı ve parçalanmış Yedi Krallık ı ele geçirmek için kıyametvari bir savaşa hazırlanmaktadır. Gecenin karanlığında ölüler yürümekte, kardeş kardeşi katletmektedir. Bir akıl şövalyesi, tehlike saçan bir büyücü kadını zehirlemek peşindedir. Bir prenses, öksüz oğlan kılığında dolaşmakta; Ay Dağları nın vahşi adamları, yağma için inmektedir. Kardeş katli, zillet, simya ve kıyımla ilerleyen bu macerada zafer, kılıcı ve kanı en soğuk olanların dahi olabilir…
Martin, birinci ciltteki vaadini fazlasıyla yerine getiriyor ve yazılmış en iyi fantastik eser olmaya aday serisine devam ediyor.
The Denver Post
George Martin kesinlikle destansı fantastik edebiyatın yeni ustalarından.
Katharine Kerr
Kendisinden her zaman en iyi işleri beklediğim George R. R. Martin beni asla şaşırtmıyor.
Robert Jordan
Muhteşem bir öykü, muhteşem bir tarihi fantastik yapıt! Göz kamaştırıcı.
Anne McCaffrey
Muhtemelen gelmiş geçmiş en iyi epik fantastik eser.
Marion Zimmer Bradley

Müəllif: George R. R. Martin
Kateqoriya: Proza, Macəra, Fantastik
Nəşriyyat: Epsilon Yayınevi
Səhifə: 488
Tərcümə: Sibel Alaş
Təmin edilmə:7-10 İş günü
Stock: 100