Şebnem Ekşib – Vedik Astroloji

Şebnem Ekşib - Vedik Astroloji

Vedık astroloji uzmanı şebnem ekşib’den türkiye’de bir ilki binlerce yıllık hint bilgeliğinden yükselen vedik astroloji türkiye’de ilk kez astroloji okuruyla buluşuyor!
Astroloji, binlerce yıl önce insanların bu evrende yalnız olmadıklarını anlamalarıyla başlayan bir keşif yolculuğudur. Astroloji kendi kaderimizi öğrenme, potansiyellerimizi fark etme ve tamamen bize has olan bireysel yolculuğumuzun kaptanı olma bilincinin bir parçasıdır.
Kökeni binlerce yıl öncesine dayanan ve Hint bilgeliğinin çok önemli bir parçası olan Vedik Astroloji, beş bin yıllık bir bilgi birikiminin yarattığı eşsiz bir kozmik ve ruhsal rehberdir. Karma felsefesine ve insanın evren ile uyumlu bir şekilde hayatını sürdürmesi anlayışına dayanan ve son zamanlarda çok daha fazla ilgi görmeye başlayan Vedik Astroloji, sizi hayatı ve evreni farklı görmeye yöneltirken, kaderinizi ve karmanızı anlamanıza da yardımcı olacak. Anonim bir söz vardır: Dinleyen insan ne söyleyeceğini bilir, okuyan insan ise nasıl düşüneceğini…
Sanskritçe adı Jyotish olan ve “ışık” anlamına gelen Vedik Astroloji, kendi potansiyellerinizi keşfederken, hayat yolculuğunuzda değiştirmeniz ve geliştirmeniz gereken her şeyi idrak etmenizi de sağlayacak. Unutmayın: Siz değişmediğiniz sürece hayat da değişmez!
(Tanıtım Bülteninden)
Dil: Türkcə
Janr: Astrologiya
Müəllif: Şebnem Ekşib